Skip to content

Serwis ekspresów Saeco w Warszawie

Twój ulubiony ekspres przestał działać? Nie wymieniaj sprzętu na nowy! Zadzwoń po serwis ekspresów Saeco. Warszawa to miejsce, w którym zajmujemy się naprawą urządzeń tego uznanego producenta. Przyjedziemy do Ciebie i sprawdzimy, dlaczego nie możesz zaparzyć swojej ulubionej kawy. Jako eksperci od ekspresów do kawy potrafimy szybko zdiagnozować i sprawnie usunąć większość usterek.

Nawet najlepszej jakości urządzenie trzeba regularnie czyścić i konserwować. Zaniedbania w tym zakresie, osadzający się kamień oraz zalegające w mechanizmach fusy mogą spowodować szybsze popsucie się ekspresu. Nie warto podejmować się tego kroku na własną rękę. Rozebranie całej konstrukcji, wymianę uszczelek oraz ponowne złożenie poszczególnych części lepiej jest powierzyć profesjonalistom. Masz wtedy pewność, że wszystko będzie działać bez zarzutu i nie będziesz narażony na dodatkowe koszty.

Przywrócimy Twój ekspres do życia!

Prowadzimy profesjonalny serwis Saeco obejmujący wszystkie modele tego producenta. Podejmiemy się naprawy starszych urządzeń oraz zrobimy przegląd modeli nowszego typu. Możesz zlecić nam zarówno wymianę niedziałających części, jak i dokładne czyszczenie oraz odkamienianie. Jako eksperci od maszyn do parzenia kawy poradzimy Ci także, w jaki sposób najlepiej wykorzystać potencjał Twojego ekspresu. Nie tylko naprawimy urządzenie, ale również sprawimy, że każdego dnia będziesz mógł się cieszyć aromatem świeżo zaparzonej kawy.

Ekspresy automatyczne

Ekspresy kolbowe

Cavena

Każdego dnia ten wyśmienity napar, zwany czarnym złotem, towarzyszy człowiekowi w jego życiu, inspiruje, pobudza, dodaje sił i energii, poprawia koncentracje.

xPFRP20PolskiP20FunduszP20RozwojuP20AM-02.jpg.pagespeed.ic_.XmAXQQ1K_0

Serwis/Biuro/Sklep/Magazyn

ul. Warszawska 3,

05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Warszawa Bemowo

biuro@cavena.pl

22 620 20 03,  505 055 792

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00 – 16:00
Sob – Ndz: Nieczynne

Biuro handlowe i Serwis

505 055 792

Dane do faktury

Cavena s.c. Piotr Strzeżysz, Zdzisław Strzeżysz

ul. F.Kawy 34/30,

01-496 Warszawa,

NIP 522-26-84-697