Skip to content

O nas

cavena divider

Kim jesteśmy? Kilka słów o nas

O nas
loga cavena A

CAVENA – od blisko 20 lat zajmuje się kompleksową obsługą i serwisem ekspresów do kawy, automatów kawowych oraz urządzeń vendingowych i dystrybutorów wody. Dostarczamy kawy, herbaty, akcesoria i środki do konserwacji ekspresów. Oferujemy najlepsze dostępne rozwiązania dla biur, gastronomii oraz klientów indywidualnych.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Saeco, Evoca, Gaggia, Necta, Nivona, Franke, Cafe Format oraz Teekanne, Dilmah. Współpracujemy z takimi markami jak Jura, Dr. Coffee, Lavazza, Boasi, Gimoka, Kimbo. Oferujemy bogaty wybór kaw ziarnistych, zarówno topowych marek jak i świeżo wypalaną, gatunkową kawę rodzimej produkcji pod własną spersonalizowaną marką CAVENA. Posiadamy również szeroki wybór produktów do automatów samosprzedających.
 

Wdrażamy profesjonalne systemy kawowe dla przedsiębiorstw oraz wyposażamy w ekspresy i automaty przestrzenie kuchenne, by były ergonomiczne i funkcjonalne. Posiadamy dużą bazę ekspresów na wynajem, powiększając ją o coraz nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie modele ekspresów. Nasza wiedza i doświadczenie zdobyte podczas eksploatacji i serwisu urządzeń skutkuje nowoczesnymi rozwiązaniami organizacyjnymi oraz jakością świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta pozwala na indywidualnie dobieranie, dla każdej osoby i firmy zarówno urządzeń jak i gatunkowych kaw. Sukcesywnie wzbogacamy nasz asortyment, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych partnerów oraz nowych Klientów.

 

 

Przez dwadzieścia lat wyspecjalizowaliśmy się w trzech obszarach: 

 

CAVENA Coffee Service – Prowadzimy profesjonalny serwis stacjonarny i mobilny wszelkich urządzeń do kawy. Nasi technicy serwisu na bieżąco troszczą się o stan urządzeń, dokonują przeglądów i specjalistycznych napraw w pełnym zakresie.  Dbamy o prawidłowe działanie każdego powierzonego nam ekspresu do kawy. Zapewniamy pełną gamę urządzeń do podawania napojów gorących i zimnych, a także automaty do zup, kanapek, przekąsek i słodyczy, a także filtry i dystrybutory do podawania wody. 

CAVENA Bar Event – zajmujemy się wynajmem ekspresów i automatów do kawy oraz sprzętu gastronomicznego. Organizujemy bary mobilne, mini kawiarnie podczas targów, eventów, imprez okolicznościowych z pełną obsługą i zapleczem cateringowym. Wypożyczamy ekspresy automatyczne, kolbowe, warniki, termosy, czekoladziarki, granitory, blendery, wyciskarki do soków i automaty vendingowe oraz bary, stoły cateringowe i koktailowe. Organizujemy również szkolenia baristyczne w zakresie obsługi i konserwacji ekspresów i umiejętności przyrządzania napojów kawowych, sztuki latte art. oraz odpowiedniego ich podawania.

 

CAVENA Coffee Shop – prowadzimy specjalistyczny salon firmowy z kawą, sypaną herbatą i czekoladą. Posiadamy duży wybór urządzeń nowych i używanych na gwarancji do przyrządzania kawy i herbaty, również ekspresy do użytku domowego. Oferujemy tak że dodatki i syropy do kawy, akcesoria dla baristów, filtry do dzbanków i ekspresów domowych i przemysłowych oraz profesjonalne środki do czyszczenia ekspresów i kawiarek. Doradzamy w zakupie kawy i dzierżawie ekspresów, by dobrać najlepsze rozwiązanie w Państwa biurze i kuchni. 

O nas

W sklepie można obejrzeć i kupić najnowsze modele ekspresów i automatów do kawy, oraz spróbować naszych produktów. Zamawiany towar dostarczamy z dnia na dzień.

Akcesoria i dodatki do parzenia kawy i herbaty

 

Proponujemy Państwu niezbędne akcesoria i dodatki do parzenia kawy i herbaty. Rzeczy potrzebne do wyposażenia profesjonalnego lokalu gastronomicznego, jak i domowej kuchni. Znajdą tu Państwo wszystko to co pomaga, by przyrządzić i podać najlepszej klasy produkty. Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji o cenie i ilości dostępnych produktów.

Posłuchaj naszych reklam radiowych

 

Cavena

Każdego dnia ten wyśmienity napar, zwany czarnym złotem, towarzyszy człowiekowi w jego życiu, inspiruje, pobudza, dodaje sił i energii, poprawia koncentracje.

xPFRP20PolskiP20FunduszP20RozwojuP20AM-02.jpg.pagespeed.ic_.XmAXQQ1K_0

Serwis/Biuro/Sklep/Magazyn

ul. Warszawska 3,

05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Warszawa Bemowo

biuro@cavena.pl

22 620 20 03,  505 055 792

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00 – 16:00
Sob – Ndz: Nieczynne

Biuro handlowe i Serwis

505 055 792

Dane do faktury

Cavena s.c. Piotr Strzeżysz, Zdzisław Strzeżysz

ul. F.Kawy 34/30,

01-496 Warszawa,

NIP 522-26-84-697