Ekspres Saeco Nextage

xnextage
xnextage-2
xnextage-3

Ten profesjonalny automatyczny ekspres do kawy najlepiej pasuje do dużych przedsiębiorstw, ponieważ szybko przyrządza duże ilości kawy, dzięki temu, że posiada duże pojemniki na wodę, kawę i fusy. Za jednym naciśnięciem guzika przyrządzicie kawę espresso, czarną, cappuccino, latte i wrzątek na herbatę. Wygodny ekran obsługi z jasno rozmieszczonymi przyciskami wyboru napoju, pozwolą każdemu szybko i łatwo przygotować swoją ulubioną kawę. Smacznego!

„Saeco Nextage“ to profesjonalna linia prostych w obsłudze, całkowicie automatycznych i profesjonalnych automatów do kawy. Ten aparat pozwala łatwo przygotować filiżankę kawy (albo od razu 2), nawet najbardziej spieszącym się. Jest zaprojektowany tak, aby służyć dużym wyborem kawy i aby móc samemu łatwo zmieniać lub programować funkcje aparatu. „Nextage“ to prawa duma „Saeco“, zawierająca całe ich doświadczenie.

DOSKONAŁOŚĆ NA KAŻDYM KROKU

Aparat, który zrealizuje wszystkie wyzwania – przygotuje kawę dla wielu chętnych w miejscach, gdzie jest dużo ludzi – od barów, po duże zakłady gastronomiczne i hotele. „Nextage“ zadziwia swoją nowoczesnością, minimalistycznym designem i ekranem dotykowym.

PROSTOTA

Obsługa tego automatu jest wyjątkowo łatwa, dzięki 7-mio calowemu ekranowi dotykowemu. Ekran ma 800×840 pikseli i przedstawia duże obrazki przygotowywanych rodzajów kawy (od 8 do 12) oraz ma 3 dodatkowe ustawienia: stopień zmielenia kawy, wysokość naczynia na kawę (70 – 200 mm) oraz ilość porcji kawy do przygotowania jednocześnie (1 albo 2 i/lub kawy z mlekiem).

SPECYFIKACJA PRODUKTU

– pojemnik na kawę: 1,3 kg;
– moc: 3000 W;
– ilość zaparzanych kubków jednocześnie: 2 kubki;
– regulacja wylewki: 70 – 200 mm;
– zasilanie wodne: Podłączenie do urządzeń wodociagowych;
– wymiary: 79 x 59,6 x 36,4;
– typ: Vendingowy;
– zaparzacz: 6-14 g;
– waga: 60 kg;
– zasilanie: 230 V / 50 Hz, 220 V / 60 Hz;
– typ podłączenia wody: 3/4″ (1-8 bar);