Ekspres SAECO Magic M1/M2

magicm11jpg

Magic reprezentuje najnowszą ewolucję ekspresów do kawy od Saeco Professional. Ale jest to również maszyna, która oznacza wyraźne zerwanie z przeszłością. Ma nowe kształty, całkowicie przeprojektowane oraz wydajność na szczycie swojej kategorii pod względem jakości i różnorodności napojów. Przerwa na kawę staje się z codziennego gestu “sposobem na życie”, który należy przeżyć ze stylem i smakiem, chwilą prawdziwego relaksu, aby rozpieszczać się, delektując się ulubionym napojem. 

Magic to idealne narzędzie dla każdego środowiska pracy, które można dostosować od biura po bed&breakfast, od centrum kongresowego po hotel butikowy. Nowoczesny design i najnowocześniejsza technologia w służbie smaku czyli synteza najlepszej jakości Saeco. 

Sercem Magic jest profesjonalna zmienna komora zdolna pomieścić od 8,5 do 15 g kawy. Ilość dozowanej kawy można regulować automatycznie za pomocą menu. Urządzenie wyposażone jest w stalowy młynek stożkowy, który można również regulować, tak aby uzyskać ulubioną moc kawy.

Magic posiada nowy system spieniania mleka, w którym spieniacz do mleka jest wbudowany w dozownik kawy. Niezwykle cichy, emulguje kremową pianę, ale może również przygotowywać napoje z prostym gorącym mlekiem. Obieg mleka wyposażony jest w opatentowany system czyszczenia, który gwarantuje najlepszą skuteczność po każdym przygotowaniu kawy mlecznej.

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali ułatwia poruszanie się po menu i szerokiej gamie napojów. Dostępne opcje obejmują również płaskie białe i podwójne cappuccino, a przepisy na napoje można w pełni dostosować do własnego gustu. Dystrybutory kawy, mleka i wody są instalowane w jednym urządzeniu. Ułatwia to pozycjonowanie kubków i regulację ich wysokości (od 75 do 160 mm), umożliwiając korzystanie z różnego rodzaju pojemników. 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

– Objętość pojemnika na wodę: 2.5 l/4l
– Wielkość pojemnika na kawę ziarnistą: 600 g/1200g
– Pojemnik ociekowy: 2l
– Pojemnik na fusy: 30
– Ciśnienie pompy wodnej: 15 bar;
– Regulacja mocy kawy: 8,5 – 15g (4 stopniowa)
– Regulacja mielenia: ręczna, 8-mio stopniowa
– 
Podłączenie do wody – wersja 4l tak
– Typ młynka do kawy: stalowy stożkowy
– Regulacja wysokości dozownika – 75 – 160mm
– 
Ekran dotykowy 7 cali, 1024 x 600
– 
System płatności MDB i Saeco Pro Up
– 
Dwa termobloki, dwie pompy
– 
Moc 1900W, zasilanie 230V,50Hz
– 
Wymiary (WxGxS), cm: 47 x 48,1 x 28
– 
Waga: 14,8kg

 
 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO URZĄDZENIA

– płyn do czyszczenia cappuccinatore RINZA 

– tabletki do czyszczenia bloku zaparzacza 

– filtr zewnątrz-zbiornikowy ATLANTIS
wymiana co 6 miesięcy