Skip to content

Serwis ekspresów Nivona w Warszawie

Masz ekspres Nivona i mieszkasz w Warszawie? Potrzebny jest Ci serwis urządzenia? Zgłoś się do nas. Zepsuty sprzęt to nie powód do zmartwień i konieczność liczenia się z dużymi kosztami wymiany starego modelu na nowy. Twój ekspres może znowu działać jak dawniej, jeśli oddasz go w ręce profesjonalistów. Szybko zdiagnozujemy problem i zabierzemy się do pracy. W zależności od tego, co jest przyczyną awarii wymienimy wadliwie działające mechanizmy lub wyregulujemy je, aby na nowo działały poprawnie i pozwalały Ci zaparzyć pyszny napój. Nie ma dla nas znaczenia, czy korzystasz ze świeżo palonej kawy ziarnistej, czy zazwyczaj sięgasz po kawę mieloną. Dla nas istotne jest, że Twój ekspres nie działa, a naszym zadaniem jest przywrócić jego sprawność. Gwarantujemy, że zrobimy to skutecznie.

Czyszczenie i odkamienianie ekspresów Nivona

Ekspresy Nivona to znane od lat i cenione przez użytkowników urządzenia. Jednak podobnie, jak każdy inny sprzęt mający kontakt z wodą i parzący kawę potrzebuje on regularnego czyszczenia oraz skutecznego odkamieniania. Tylko wtedy przygotowane espresso lub każdy inny rodzaj naparu będzie naprawdę smaczny. Zgłoś się do nas także wtedy, gdy Twoje urządzenie działa, ale potrzebuje solidnego czyszczenia.

Wykonując tę usługę, stosujemy bezpieczne, ale jednocześnie bardzo skuteczne środki. Dzięki temu ekspres pracuje wydajnie, cicho i jest w stanie zaparzyć jeszcze wiele filiżanek kawy. Zadbaj o swój sprzęt i wpisz w kalendarz przypomnienie o regularnym serwisie Twojego ekspresu Nivona.

Ekspresy automatyczne

Cavena

Każdego dnia ten wyśmienity napar, zwany czarnym złotem, towarzyszy człowiekowi w jego życiu, inspiruje, pobudza, dodaje sił i energii, poprawia koncentracje.

xPFRP20PolskiP20FunduszP20RozwojuP20AM-02.jpg.pagespeed.ic_.XmAXQQ1K_0

Serwis/Biuro/Sklep/Magazyn

ul. Warszawska 3,

05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Warszawa Bemowo

biuro@cavena.pl

22 620 20 03,  505 055 792

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00 – 16:00
Sob – Ndz: Nieczynne

Biuro handlowe i Serwis

505 055 792

Dane do faktury

Cavena s.c. Piotr Strzeżysz, Zdzisław Strzeżysz

ul. F.Kawy 34/30,

01-496 Warszawa,

NIP 522-26-84-697