Skip to content

Serwis

cavena divider
cavena divider

dojazd w jedną stronę – odbiór / dowóz w obszarze do 10km od serwisu

50,00 zł netto

dojazd serwisu poza strefę 10 km

2,50 zł netto/km

diagnoza usterki  (odliczane od naprawy)

100 zł netto

stawka roboczogodzinowa serwisu

100 zł netto

przegląd podstawowy

od 160 zł netto

dodatkowy opis po diagnozie (na życzenie Klienta)   

30 zł netto

Naprawa ekspresów w Warszawie

cavena divider

Twój ekspres przestał mielić ziarna? Zrobiony napój nie ma takiej mocy i aromatu jak wcześniej? Może urządzenie zupełnie nie chce się włączyć? Nie musisz już gorączkowo szukać kawiarni, w której kupisz ulubiony napój lub myśleć o wymianie sprzętu. Oferowana przez nas naprawa ekspresów w Warszawie to szybki i skuteczny serwis usuwający wszystkie problemy związane z urządzeniami do parzenia kawy.

Możemy dojechać we wskazane miejsce i sprawdzić, dlaczego Twój ekspres przestał działać. Nie musisz zatem we własnym zakresie demontować sprzętu i zajmować się jego przetransportowaniem. Prowadzimy serwis ekspresów Saeco, Nivona, Jura, Franke, Necta, DeLonghi, Krups, Siemens, Bosch oraz innych uznanych producentów. Większość usterek jesteśmy w stanie usunąć w mniej niż 48 godzin. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi klienci, którym podajesz kawę nie zostaniecie pozbawieni dostępu do tej przyjemności.

Skuteczny serwis dający gwarancję na wykonane usługi

Stała współpraca oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielami producentów różnego typu ekspresów sprawiają, że wiemy, jak usunąć najczęściej pojawiające się problemy. Mamy zapewniony stały dostęp do części zamiennych. Oznacza to, że oddając ekspres do naszego serwisu nie będzie musiał długo czekać na usunięcie usterki. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw zawsze przedstawimy Ci kosztorys, tak abyś z wyprzedzeniem wiedział ile zapłacisz za usługę.

Jeśli korzystasz z naszych automatów vendingowych, możesz liczyć na naszą gotować przez siedem dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek problemów, a niezwłocznie zjawimy się na miejscu i sprawdzimy, dlaczego maszyna przestała działać.

Zajmujemy się m.in ekspresami:

saeco
nivona
gaggia
necta
jura
cavena divider
cavena divider

Złóż zamówienie

Zapraszamy do składania zamówień za pomocą formularza.

Kontakt

22 620 20 03
biuro@cavena.pl

Adres

Biuro/ Serwis / Magazyn

ul. Warszawska 3,

05-082 Blizne Łaszczyńskiego 
Warszawa Bemowo