Ekspres Gaggia TS1

xgaggia-ts1
xgaggia-ts1-3
xgaggia-ts1-2

Gaggia TS 1 jest jedynym profesjonalnym ekspresem kolbowym niepotrzebującym stałego podłączenia pod bieżącą wodę, a zawdzięcza to specjalnie wbudowanemu zbiornikowi o pojemności 2,5 l. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ekspres firmy Gaggia idealnie sprawdzi się w małych lokalach gastronomicznych. Będzie również doskonały dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość serwowanego espresso.

Specjalnie wyprofilowana profesjonalna dysza parowa oraz wmontowany manometr ciśnienia pary, pomoże nam idealnie spienić mleko do ulubionych napojów mlecznych, takich jak cappuccino, flat white oraz latte. Dodatkowym atutem ekspresu Gaggia TS 1 jest oddzielna wylewka na gorącą wodę oraz stalowa taca, która zapewni filiżankom  odpowiednią temperaturę. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcemy serwować doskonałe espresso i kawy mleczne, w prawdziwie włoskim stylu.

Jednym przyciskiem jesteśmy w stanie w pełni kontrolować czas ekstrakcji oraz ilość przepływającej wody przez kolbę, w czasie przyrządzania naszej ulubionej kawy. Dzięki tej niezwykle przydatnej funkcji, poczujemy się jak profesjonalni bariści w najlepszych kawiarniach na świecie.

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 310 mm x 470 mm x 510 mm
Waga: 25 kg
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Pobór mocy: 1500 W
Wyjmowalny zbiornik na wodę: 2,5 l

Najważniejsze cechy:

  • Ekspres wyposażony jest w jedną grupę z podwójną wylewką
  • Obudowa wykonana z niezwykle trwałej stali emaliowanej oraz stali nierdzewnej
  • Posiada wygodny przycisk manualny do zaparzania kawy
  • Wyposażony jest w specjalny wskaźnik manometryczny pokazujący ciśnienie pary
  • Do ekspresu zamontowano dodatkowy wskaźnik ilości wody w zbiorniku
  • Posiada oddzielną wylewkę gorącej wody oraz specjalistyczną dyszę parową do spieniania mleka