Ekspres Coffee Format SEED

seed 1
seed 2

Kompaktowy format SEED to zaskakujący pod wieloma względami ekspres automatyczny. Urządzenie wykonano z komponentów najwyższej jakości. Szkło i stal nierdzewna oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, wpływają również na wytrzymałość i niezawodność. Kolejnym atutem jest 7-calowy wyświetlacz. Ekspres pozwala wybrać interface menu w formie 3D oraz klasycznego kafelkowego widoku.

Dodawany do zestawu profesjonalny pojemnik na mleko (600 ml) oprócz wysokiej elegancji, stanowi również bardzo praktyczne akcesorium. Szklane wykończenie nadaje formatowi SEED taktu, ale również jakości, która nieczęsto występuje w ekspresach tej klasy. Szczelne zamknięcie zbiornika na ziarna utrzymuje aromat kawy, który uwalnia się dopiero podczas jej serwowania. Piana mleczna podawana przez format SEED to wielkie zaskoczenie dla niejednego miłośnika kawy z pianką.

Oprócz zmiany wyglądu intuicyjnego menu SEED oferuje o wiele więcej po to, aby dopasować swoje działanie do potrzeb każdego użytkownika. Personalizacja receptur pozwala przygotować swoją własną, ulubioną kawę i przypisać ją do własnego profilu. Możliwość stworzenia do 7 kont użytkownika daje pewność, że specjał kawowy na bazie własnej receptury, będzie zawsze dostępny za jednym dotknięciem ekranu. SEED daje również możliwość dostosowywania szerokiego zakresu parametrów, które mają kluczowy wpływ na smak kawy. Picie napoju z własnej filiżanki lub kubka to również nie problem dla formatu SEED. Regulowana wylewka 8 – 16 cm pozwala pozostać przy swojej ulubionej formie podawania kawy.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

– Kolor: Czarny
-Sterowanie: Kolorowy ekran dotykowy 7″
-Głębokość Wysokość Szerokość (cm): 46 x 42 x 26
– Waga (kg): 17 kg
– Maksymalna dzienna wydajność: do 30 filiżanek
– Pojemność zbiornika na wodę: 2 litry
– Możliwość podłączenia do źródła wody: nie
– Pojemność zbiornika na ziarno: 350 g
– Pojemność pojemnika na fusy: ok. 15 porcji (przy 10g/porcja)
– Pojemność tacy ociekowej: 0,5 l
– Rodzaj młynka: Ceramiczny – typ płaski
– Pojemność jednostki zaparzającej: 7-16 g
– Ilość napojów kawowych: >20
– Ilość termobloków: 2
– Ilość pomp wody: 1
– Własne przepisy kawowe: tak
– Wydajność espresso: 70/h
– Wydajność americano: 50/h
– Wydajność cappuccino: 50/h
– Wydajność gorąca woda: 15l/h
– Zasilanie: 220-240V / 1450 W

 

 

 

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO URZĄDZENIA

 – płyn do czyszczenia cappuccinatore RINZA
– tabletki do czyszczenia bloku zaparzacza 
– filtr zewnątrz-zbiornikowy ATLANTIS
wymiana co 6 miesięcy