Ekspres Coffee Format DEMY W4LM 

demy 11
demy 12

Automatyczny ekspres do kawy Demy W4LM z systemem płatności

Ten innowacyjny ekspres automatyczny zachwyca wszechstronnością i wygodą obsługi. 10,1-calowy, czytelny interfejs dotykowy pozwala na intuicyjną obsługę. Najpopularniejsze kawowe specjały, jak Espresso, Americano, Cappuccino czy Latte serwowane są za jednym dotknięciem ekranu głównego. Dzięki temu ekspres Coffee Bar Plus doskonale nadaje się jako samoobsługowy automat do kawy na stację paliw, do sklepu wielobranżowego, kawiarni i innych lokalizacji.

Demy to innowacyjny i wszechstronny ekspres do kawy, często wybierany do przestrzeni samoobsługowych. Polskie menu oraz czytelny interfejs sprawiają, że obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta. Dzięki temu, Demy W4LM doskonale sprawdza się jako samoobsługowy automat do kawy praktycznie w każdej przestrzeni.

Solidność, trwałość i łatwa konserwacja

Wiemy, jak ważna jest ciągłość pracy i niezawodność automatu do kawy. Dlatego Demy powstał z myślą o maksymalnej wydajności i trwałości. Sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz najwyższa jakość materiałów to cechy, dzięki którym ekspres Demy sprosta bezawaryjnie nawet bardzo intensywnej eksploatacji. Ceramiczny młynek z płaskimi żarnami zapewnia doskonałą jakość mielenia przez długi czas, a także cichą pracę urządzenia. Jednostka zaparzająca z metalowym korpusem gwarantuje bezawaryjne przygotowanie nawet dziesiątek tysięcy kaw. Zautomatyzowany proces czyszczenia pozwala na konserwację urządzenia bez częstych interwencji. Łatwy dostęp do jednostki zaparzającej ułatwia jej mechaniczne czyszczenie. Każdy element ekspresu powstał z myślą o komfortowej obsłudze: stalowa kratownica pod filiżanki, podwójne zamykane pojemniki na ziarno i produkty instant, zamykana taca ociekowa na skropliny; wszystko to sprawia, że ekspres pozostaje sprawny i estetyczny przez cały okres użytkowania.

Coffee Format Demy z systemem płatności – stworzony do pracy w przestrzeniach samoobsługowych

  • System płatności zgodny z protokołem MDB (np. Nayax)
  • Możliwość skonfigurowania cennika z uwzględnieniem wielkości napojów (M, L, XL)
  • Możliwość pobierania płatności tylko za wybrane produkty (np. kawa udostępniona za darmo, a gorąca czekolada jest płatna)
  • Kontener na produkty instant (kawa rozpuszczalna, czekolada, mleko w proszku) oraz osobna dysza z gorącą wodą poszerzają ofertę gorących napojów. 
  • Trwałe materiały i solidność wykonania zapewniają bezawaryjną pracę oraz efektowny wygląd urządzenia, nawet w warunkach intensywnej eksploatacji
  • Podwójna pompa i dwa termobloki pozwalają na przygotowanie i wydawanie jednocześnie kawy i mleka. Oznacza to większą wydajność oraz znacznie skrócony czas przygotowania napojów.
  • Czterolitrowy zbiornik na wodę, możliwość podpięcia do sieci wodociągowej, kontener na aż 1500 g kawy ziarnistej, pojemna szuflada na fusy, pojemna tacka ociekowa -to cechy, które umożliwiają ciągłość korzystania z ekspresu bez potrzeby częstych ingerencji pracownika
 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Głębokość (cm): 54,5 cm

Wysokość (cm): 62 cm

Szerokość (cm): 34 cm

Waga (kg): 26,5 kg

Maksymalna dzienna wydajność: do 200 filiżanek

Kolor: Czarny

Pojemność zbiornika na wodę: 4 litry

Możliwość podłączenia do źródła wody: tak

Pojemność zbiornika na ziarno: 1500 g

Pojemność pojemnika na fusy: 70 (przy dozie 10g/espresso)

Ilość młynków: 1

Rodzaj młynka: Ceramiczny – typ płaski

Zasilanie: 220-240V, 50/60 Hz, 2700-3200W

Sterowanie: Kolorowy ekran dotykowy 10,1″

Pojemność jednostki zaparzającej: 7-21 g

Ilość termobloków: 2

Ilość pomp wody: 2

Ilość napojów kawowych: >30

Własne przepisy kawowe: tak

Wydajność espresso: 100/h

Wydajność americano: 80/h

Wydajność cappuccino: 80/h

Wydajność gorąca woda: 30l/h

 

 

 

 

 

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO URZĄDZENIA

 – płyn do czyszczenia cappuccinatore RINZA

– tabletki do czyszczenia bloku zaparzacza RINZA

– filtr zewnątrz-zbiornikowy ATLANTIS – wymiana min. co 6 miesięcy