logo-boasi

Kawa Boasi

kawa-boasi-gran-crema

Caffe Boasi Gran Crema Espresso to kawa o zbalansowanej intensywności i niskim poziomie kwasowości, która sprawia, że mieszanka skierowana jest do wyrafinowanych smakoszy kawy.
Asortyment Boasi oparty jest na bogatym doświadczeniu w sztuce mieszania i palenia ziaren. Dwa specjalne typy palenia i mieszania kaw pozwalają uzyskać końcowy efekt w postaci pysznej, kremowej konsystencji.

Produkt spełnia wysokie wymagania w sektorze HoReCa, jak i świetnie nadaje się do domowego użytku. Mieszanka ziaren to 50% Arabika i 50% Robusta.

kawa-boasi-bar-gran-riserva

BOASI GRAN RISERVA  to tradycyjnie palona, doskonała mieszanka Arabiki i Robusty. Kawa o pełnym aromacie dla wymagających klientów. Znakomita jakość połączona z optymalną ceną sprawia, że jest chętnie wykorzystywana zwłaszcza w sektorze HoReCa i gastronomii, choć swoje miejsce znalazła również w vendingu. Wysoko ceniony znak towarowy, znakomitej jakości opakowanie i w końcu wyśmienita kawa składają się razem na produkt najwyższej światowej klasy. Wszystkie mieszanki powstały w oparciu o badanie preferencji konsumentów i dostosowanie do ich potrzeb. Produkty pakowane są w potrójnie łączone aluminium, uszczelnione pod ciśnieniem, w systemie „Aroma Saver”.

kawa-boasi-riserva-speciale

BOASI RISERVA SPECIALE to wyrafinowana mieszanka 100% Arabiki, pochodząca z najlepszych plantacji Brazylii, ulokowanych w sprzyjających dla uprawy kawy rejonach. Boasi to łagodna, aromatyczna i pachnąca mieszanka kawy przeznaczona dla prawdziwych koneserów, a doceniana również przez profesjonalnych baristów i idealnie nadająca się do wykorzystania w gastronomii.

Najwyższej jakości produkty TAG są przeznaczone dla najbardziej wymagających kawiarni i posiadających wysublimowany gust smakoszy kawy. Wysoko ceniony znak towarowy, znakomitej jakości opakowanie i w końcu wyśmienita kawa składają się razem na produkt najwyższej światowej klasy. Wszystkie mieszanki powstały w oparciu o badanie preferencji konsumentów i dostosowanie do ich potrzeb. Produkty pakowane są w potrójnie łączone aluminium, uszczelnione pod ciśnieniem, w systemie „Aroma Saver”.