Ekspres Saeco Aulika Office

xaulika-office
xaulika-office-2-
xaulikia-office-3-

Intuicyjna obsługa, elegancki wygląd i niezawodność to tylko kilka spośród wielu zalet ekspresu Saeco Aulika Office. Jeżeli szukasz ekspresu do biura i chcesz by Twoi pracownicy byli zadowoleni to koniecznie wybierz ekspres Saeco Aulika Office i ciesz się smakiem aromatycznej kawy.

Zastosowanie ekspresu Saeco Aulika Office:
– ekspres doskonale sprawdza się w średnich i dużych biurach, w których głównie pije się kawy czarne – wydajność około 80 kaw dziennie.

Biura to miejsca w których kawa powinna być przygotowana szybko i bezproblemowo – firma Saeco doskonale o tym wie, dlatego stworzyła specjalną serie ekspresów Aulika, które dedykowane są dla biur i małych lokali gastronomicznych. Prezentowany model Aulika Office to ekspres przeznaczony do biur, w których każdego dnia spożywa się około 80 porcji kawy. Seria ekspresów Aulika charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i niezawodnością przez co jest bardzo chętnie wybierana przez właścicieli firm.

Aulika Office to ekspres, który najlepiej sprawdza się w miejscach gdzie spożywa się głównie kawę czarną, bez dodatku mleka.

Parametry techniczne :
– zbiornik na kawę o pojemności 1 kg
– zbiornik na wodę o pojemności 4 l
– zbiornik na fusy o pojemności 40 porcji
– tacka ociekowa o pojemności 1 l
– możliwość przygotowania dwóch kaw czarnych lub espresso jednocześnie
– wylewka gorącej wody oraz pary
– solidna obudowa
– opcja wstępnego mielenia
– wymiary ekspresu (w x h x d ) 334 x 574 x 452
– waga 23 kg
– kolor czarny
– zasilanie 230 V / 50 Hz
– moc 1300 W