Skip to content

Kupić czy wynająć – jakie są korzyści z wynajmu ekspresu

cavena divider

W domach kawoszy z pewnością nie może zabraknąć ekspresu do kawy. Tym bardziej trudno sobie wyobrazić, by nie było go w biurach.

W biurze kawa pobudza do pracy, podnosi wydajność i pozwala na szybką regenerację, ale kawa również umila czas, podawana podczas spotkań biznesowych.

Z tego powodu wiele firm inwestuje w dobry sprzęt, który zapewni dostęp do wysokiej jakości kawy. Zakup dobrego ekspresu wiąże się jednak z niemałym wydatkiem. Rozwiązaniem w takich przypadkach jest wynajem lub dzierżawa sprzętu od specjalistycznej firmy, która dostarczy nam wydajny ekspres i dobrą kawę. Czy to się opłaca?

Niższe koszty inwestycji i eksploatacji

Wynajem ekspresu do kawy opłaca się przede wszystkim pod względem finansowym, ponieważ miesięczna rata za użytkowanie urządzenia jest jedynie cząstką ceny zakupu. Przy wynajmie nie naruszysz zatem budżetu firmy, jak przy kupnie (zwłaszcza przy potrzebie większej ilości ekspresów). Ponadto kwota wynajmu ekspresu w całości może zostać zaliczona do kosztów podatkowych. Dużo niższe okazują się też koszty eksploatacji. Firmy, które oferują wynajem ekspresów, zapewniają również ich bieżącą konserwację, co wydłuża żywotność urządzenia i zapobiega jego przestojom. Nie ponosi się opłat za naprawy czy transport dostarczanych produktów jak kawa, herbaty, syropy, cukier czy zakupione dodatkowe akcesoria.

Wygoda użytkowania

Opcja wynajmu ekspresu do kawy oznacza komfort korzystania z urządzenia i pełną gamę produktów. Przy takiej usłudze nie będziesz martwić się o przeprowadzanie czynności konserwacyjnych czy poszukiwanie specjalistów w razie awarii. Wszystkie te kwestie należą do obowiązków wynajmującego i to po jego stronie jest zapewnienie pełnej sprawności ekspresu i dostępność produktów. Firma wyspecjalizowana w obsłudze ekspresów do kawy z reguły posiada kompleksową ofertę i może wyposażyć biurowe kuchnie, również w dystrybutory wody, automaty samo-sprzedające do przekąsek, snaków oraz zimne napoje.

Wybór sprzętu dostosowanego do potrzeb

Przy wyborze wynajmu, a nie zakupu ekspresu do kawy możesz też w pełni dopasować urządzenie do swoich potrzeb. Usługodawca pomoże w wyborze ekspresu o optymalnych parametrach i wydajności dla twojego biura. Zanim podejmiesz decyzję o wynajmie długoterminowym, masz szansę przetestować urządzenia podczas testów lub dzierżawy krótkoterminowej. W ten sposób ocenisz ekspres, który spełnia wasze oczekiwania, by wybrać ten najlepszy.

Cavena

Każdego dnia ten wyśmienity napar, zwany czarnym złotem, towarzyszy człowiekowi w jego życiu, inspiruje, pobudza, dodaje sił i energii, poprawia koncentracje.

xPFRP20PolskiP20FunduszP20RozwojuP20AM-02.jpg.pagespeed.ic_.XmAXQQ1K_0

Serwis/Biuro/Sklep/Magazyn

ul. Warszawska 3,

05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Warszawa Bemowo

biuro@cavena.pl

22 620 20 03,  505 055 792

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00 – 16:00
Sob – Ndz: Nieczynne

Biuro handlowe i Serwis

505 055 792

Dane do faktury

Cavena s.c. Piotr Strzeżysz, Zdzisław Strzeżysz

ul. F.Kawy 34/30,

01-496 Warszawa,

NIP 522-26-84-697