Skip to content

Automaty do kawy jako stały element wyposażenia biur i placówek publicznych

cavena divider

Ciągły rozwój przemysłowy i elektroniczny, pozwala nam na coraz większą wygodę i dostępność do coraz  lepszych urządzeń, również do przygotowania kawy i napoi gorących. Automaty do kawy stały się niemalże stałym elementem wyposażenia biur tak jak automaty samo-sprzedające dla placówek publicznych. Z czego wynika ich popularność? O tym przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie.

Co wpływa na popularność automatów do kawy ?

Automaty do kawy są odpowiedzią na potrzeby pracowników oraz klientów firm, oraz osób korzystających z placówek publicznych. Niemniej wybór automatu w alternatywie dla klasycznego ekspresu do kawy może wynikać z kilku powodów. Jednym z nich jest brak miejsca na pomieszczenie socjalne, w którym mógłby stanąć ekspres.

Automatów do kawy nie trzeba ustawiać w wydzielonych pokojach. Zajmują mało miejsca, wystarczy 1 m2 a ich obsługa jest bardzo prosta.

Tego rodzaju urządzenia sprawdzą się np. na korytarzach, recepcjach firmowych czy wiatrołapach. Dzięki swojej funkcjonalności i dostępności również osoby z zewnątrz np. klienci firmy, petenci urzędowi czy pacjenci placówek medycznych którzy sami mogą skorzystać i napić się dobrej jakości kawy.

Współczesne automaty jak i urządzenia vendingowe wyposażone są w profesjonalne młynki na kawę ziarnistą i wydajne zaparzacze – przygotowują więc napoje z kawy ziarnistej jak kawiarniane ekspresy. Kawosze mogą korzystać w szerokiej gamy ciepłych napoi w tym również czekolady, herbaty czy zup. Automaty wydają gotowy napój, wraz z kubeczkiem, mieszadełkiem oraz dozują porcje cukru. Napoje mogą być przygotowywać bezpłatnie, lub odpłatnie za pomocą wrzutnika monet, czytnika kart płatniczych lub dedykowanego klucza chipowego. Trzeba jedynie wybrać ulubiony napój na panelu, by cieszyć się aromatycznym napojem.

Ponadto przy urządzeniach vendingowych nie trzeba samodzielnie uzupełniać wody i kawy ani czyścić urządzenia. Takie zadania zwykle cyklicznie wykonują serwisanci. Wybór automatu do kawy  jest rozwiązaniem o wiele wygodniejszym niż obsługa samodzielna ekspresu. Co więcej, zaletą korzystania z niego jest krótki czas przygotowywania kaw. Automaty są dostosowane do wydawania dużej ilości napoi i w zasadzie gotowe do ciągłej pracy przez 24 godz/dobę.

Cavena

Każdego dnia ten wyśmienity napar, zwany czarnym złotem, towarzyszy człowiekowi w jego życiu, inspiruje, pobudza, dodaje sił i energii, poprawia koncentracje.

xPFRP20PolskiP20FunduszP20RozwojuP20AM-02.jpg.pagespeed.ic_.XmAXQQ1K_0

Serwis/Biuro/Sklep/Magazyn

ul. Warszawska 3,

05-082 Blizne Łaszczyńskiego

Warszawa Bemowo

biuro@cavena.pl

22 620 20 03,  505 055 792

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 08:00 – 16:00
Sob – Ndz: Nieczynne

Biuro handlowe i Serwis

505 055 792

Dane do faktury

Cavena s.c. Piotr Strzeżysz, Zdzisław Strzeżysz

ul. F.Kawy 34/30,

01-496 Warszawa,

NIP 522-26-84-697